KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 9794006
nr 979 4006
Eeva Bäckström
(1926-2015), Sverige
Skiss, Eeva Bäckström, kvinna, bladets mått: 70 x 49, löst blad
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2015
kl 20:33:15
3/9 16:33:43
Eeva Bäckström
Läs mer om Eeva Bäckström